ALÜMİNYUM KORKULUK

Alüminyum Korkuluklar

aluminyum1Bina merdivenlerinde ve balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde, havuz kenarlarında, bina girişlerinde ve tüm yapılarda öncelikli emniyet sağlamak için Alüminyum profillerden üretilen dekoratif korkuluk sistemidir.Alüminyum korkuluklar diğer korkuluklardan farklı olarak tamamen vida ve bağlantı aksesuarlarıyla birbirine tutturularak yapılan demonte imalatlar dır.

ALÜMİNYUM KORKULUKTA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Alüminyum korkuluk imalatında hizmet veren bazı firmalar aynı özelliklere sahip projelere çok farklı fiyatlar verebilmektedirler.Bu fiyat farklılıkları kullanılan aksesuarlar ve profil kalınlıkları ve malzeme kalitesinden kaynaklanmaktadır.

Bir çok firma müşteriye fiyat avantajı sunabilmek için hammaddeye başka maddeleri katarak, profil ve aksesuarları standartlarından daha ince kullanabilmektedirler.Standartlara uygun olmayan malzeme kullanımında belli bir süre sonra renk kararması yüzey çillenmesi ve benzeri sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bütün bunlarla birlikte, kalitesiz malzeme kullanımı ve profesyonel olmayan ekiplerle yapılan imalatlar kısa zamanda deformasyona uğramaktadır. Pek çok müşteri bu tarz imalatlardan yapılan işin düzeltilmesi için yeni güvenilir firmalar aramak zorunda kalmaktadır.

SİSTEM İÇ MİMARLIK & Alüminyum Sistemleri  piyasanın en kaliteli alüminyum profil ve aksesuarlarını kullanmaktadır.

WhatsApp chat Canlı Destek- Bize Yazın